Tedaviler

İmplant – Gülüş Tasarımı Zirkonyum – Porselen Kuron

Dental Turizm

Yurtdışı hastalarımız için tedavi planlarımız

Bize Sorun

Tüm sorularınız uzman hekimlerimizce cevaplanacaktır.

Dt. Yeşim Şeker Deler

Dt. Yeşim Şeker Deler
Dt. Yeşim Şeker Deler

1977 yılında Yalova’da doğmuştur. Yalova İmam Hatip Lisesi’ni dereceyle bitirip, 2001’de Marmara Üniversitesi (İngilizce) Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2001 yılından beri İstanbul’da Beşiktaş, Mecidiyeköy, Kâğıthane ve Ümraniye’de birçok klinik ve hastanede görev yapmıştır.

2006 yılında Üsküdar Küçük Çamlıca’da kendi kliniğini kuran Yeşim Şeker Deler özellikle cerrahi işlemler, implantoloji, sinüs cerrahisi, ogmentasyon, ileri cerrahi uygulamaları, şeffaf plakla ortodonti, estetik protetik işlemler, bonding ve lazer uygulamalarını başarıyla gerçekleştirmektedir. Dental tomografi ile guide kullanarak çok sayıda implant uygulamıştır.

2009’dan sonra implantoloji alanında ağırlıklı olarak çalışan Yeşim Şeker Deler, 2016’ya kadar 2500’ün üstünde implant uygulamıştır. Tüm bu uygulamalar ile ilgili yurtdışı ve yurtiçi pek çok kuruluştan sertifikaları mevcuttur. Ayrıca hirudoterapi alanında da eğitim almaktadır.

Özel Diş Dünyası Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde ekibiyle diş hekimliğinin tüm branşlarında, butik hizmet anlayışıyla hizmet veren Yeşim Şeker Deler, İtalya Marconi Üniversitesi’nde Oral İmplantoloji alanında master yapmaktadır.

Evli ve üç çocuk annesidir

Hiduroterapi (Sülük Tedavisi)

Tıbbi sülük diş eti iltihaplarında da uygulanmaktadır.

Teknoloji

Yapım aşamasında…

Cerrahi

Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi, diş hekimliğinin ağız, dişler ve çenelerle ilgili hastalıklarının, yaralanmalarının ve deformitelerinin tanı ve tedavisi ile uğraşan bir cerrahi dalıdır.

Estetik Tasarımlar

Zirkonyum
Gülüş Tasarımız
Lamine

kuruluş
çalışan
hasta
tedavi