tr Turkish
en Englishfr Frenchde Germantr Turkish

Testimonials

Sevgi Koca

Tavsiye üzerine geldim. Doktor Hanımın bilgilendirmesinden çok memnun kaldım. Tedavim sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamlandı. Ayrıca diş ve ağız sağlığım için neler yapmam gerektiği hakkında bilgilendirildim.

Cenan İncekara

Tedavi başlangıcında verilen bilgilendirmelere en uygun programla işlemimi gerçekleştirdiniz ve son derece memnun kaldığım yeni dişlerime kavuştum.

Mustafa Katırcı

Diş Dünya’sında porselen diş kaplama ve diş temizliği hizmeti aldım. Kapıdan girdiğim andan itibaren bütün çalışanların çok yakın ilgisi ile karşılaştım, aile sıcaklığında bir ortam ve çalışanlar arasındaki uyum dikkat çekiciydi. Tedavinin her aşamasında doyurucu bilgiler veriliyordu bu da insana ayrı bir rahatlık veriyor. Yeşim Hanım’a ve güzel ekibine çokça teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Paris/Fransa

Büşra Ocak

Doktorların ilgilerinden çok memnun kaldım. İşlerini gerçekten ustalık ile yapıyorlar. Bu neden ile her sene burayı tercih ediyorum.

Havva Katırcı

Çok memnun kaldım herkes çok güler yüzlü ve çok sıcak kanlıydı keşke daha önce gelseydim.

Oğuzhan Eşki

Kliniğinizde daha önceden de işlem yaptırmıştım bu neden ile tekrar burayı seçtim. Korkularım vardı doktorlarınız bana destek oldular ve rahatlattılar bu sayede işlem yaptırabildim ve şimdi daha rahat yemek yiyebiliyorum her şey için teşekkür ederim.

Ayşe Aşık

İlk geldiğimde korkularım vardı, konuşarak korkum yenildi. İşlem sırasında çok memnundum, işlem sonrasında çok daha fazla memnunum. Kendime güvenim geldi zaten gülen biriydim daha çok gülmeye başladım.

Hafize Erdoğan

Herşey çok güzeldi, dişlerinden şikayeti olanlara mutlaka öneririm. Son derece memnun kaldım.

Ahmet Furkan Etçi

Yapılan işlemlerden, ilgiden çok memnun kaldım. Yaşadığım bir daha ki sıkıntıda yine buraya geleceğim.

Ufuk Kullukçu

Polikliniğinizden çok memnunum fakat Dt. Nimet Hanım’dan daha çok memnunum. Hocamızın işindeki başarısı, kliniğin hijyenik olması, asistanların kibar ve ilgili olmaları memnuniyetimi temelidir.

Sevihan Akbulut

Bakırköy’den geliyorum, herhalde yurt dışında yaşasam yine buraya gelirdim. Yapılan işlemlerin kalitesine güvendiğim kadar tüm çalışanların niyetine, yüreğine güvendiğim için buradayım.